Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérhetnék kritikát a rajzaimma...

Kérhetnék kritikát a rajzaimmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit gondoltok róla, őszintén az ismerőseim véleményét már kikértem, viszont úgy érzem hogy csak azért dícsérik a rajzaimat, mert én csináltam őket és nem akarnak megbántani vagy ilyesmi. Ezért is fordultam a gyakorikérdések felé.

Általában anime és kpop fanartokat csinálok, sajátos stílusban. Egy rajz kb. 6-8 óra szokott lenni.

A rajzaim:

[link]


Tudom, hogy még vannak hibáim és van hova fejlődnöm.

19 éves vagyok, ha ez számít valamit.


Köszönöm előre a véleményeket.



2019. dec. 17. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit szeretnél a hátterbe.

Nézz fotókat, ott milyen háttér van?

2020. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Amik főleg érdekelnének azok a nagyvárosok/épületek.

Azon belül is az ilyen futurisztikus nagyvárosok:


[link]


Amikor videókat néztem róla, olyan egyszerűnek tűntek. De, amikor én próbálkoztam meg vele, hát... azt még a katasztrófa filmek is megirigyelték volna.

2020. márc. 20. 08:20
 13/17 A kérdező kommentje:

Jobbnak látom először a sima épületekkel próbálkoznom.


Ilyen lett az első próbálkozás:

[link]


Milyen lett?

2020. márc. 21. 17:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Még mindig szép a stílusod és bőven elférne bármelyik képregényben, játékban - énszerintem.


A színek jók, a hangulat jó, csak hát dőlnek egy kicsit azok az alakzatok :D Valahogy úgy érzem, hogy elsunnyogtad az alapokat és már ugrottál is a portrékra. Akár így volt, akár nem, én megértem azt, aki így csinálja! A kocka rajzolás kevésbé izgalmas, mint a portrézás vagy figura rajzolás. De érdemes lenne jobban belemásznod, maketteket készíteni magadnak papírból és gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

2020. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jól sejted tényleg elsunnyogtam és szerintem sokan mások is, akik szintén autodidakta módon tanulják a rajzolást.

De még annyi kifogásom lenne, hogy a program amiben rajzoltam nincsen vonalzó. Szóval, elég nehéz volt így. Valószínűleg inkább úgy fogom csinálni, hogy előtte papíron megcsinálom a vázlatot, majd úgy viszem át a gépre. De a makettes ötlet is jól hangzik, talán egyszerűbben is, mintha csak papíron szerkesztgetnék.


Köszönöm a tanácsokat :)

2020. márc. 23. 11:02
 16/17 anonim válasza:
szerintem szépen rajzolsz és a technika is tetszik, de ez nem olyasmi, ami személy szerint engem meg fog - szerintem próbálj meg valami mást is le rajzolni, ami érdekel vagy szeretsz de biztosan ne hagyd abba, mert tehetséges vagy.
2020. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16


Persze, persze... mindenki csak azt mondja rajzoljak valami mást... Bele sem gondolnak, hogy amit csinálok azt azért csinálom, mert szeretem.


Btw. Már abbahagytam a rajzolást. Nem való nekem ez a hobbi. Kiéget érzelmileg.

2020. jún. 8. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!