Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ki a hibás? (Lolita)

Szerintetek ki a hibás? (Lolita)

Figyelt kérdés

Én még csak a filmet láttam, de tervben van a könyv is, így elnézést ha valamit nem pontisan írok le.


Nem feltétlenül hibásra gondolok, inkább hibásabbra. Az érdekelne, hogy melyikük cselekedett helytelenebbül, Lolita, aki kihasználta és zsarolta is Humbertet, vagy ő, aki így bánt egy gyerekkel.


A barátnőmmel már régóta vitázunk ezen, és nem tudjuk eldönteni



2020. jan. 8. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Egyik sem.
2020. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Humbert volt a felnőtt, neki kellett volna józanabbnak lennie.

Lolita meg egy koravén gyerek...

2020. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Egyértelműen a felnőtt.
2020. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Legfőképp a títusz. Ha nem viszi el Annabellt, a fiatalkori szerelmét, akkor talán nem alakult volna mi nála ez. Ebben a történetben szerintem mindketten áldozatok és elkövetők egyaránt, nyilván a lány sem volt egy szent, zsarolta és kihasználta Humbertet. De ő meg a vágyainak nem tudott ellenállni, pedig tudta ő is, hogy nem jó az, amit csinál. Amúgy ilyenek az emberek általában, hogy hiába fogják fel, hogy valami nem jó, mégis csinálják.
2021. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!