Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt szinész, sportoló,...

Van itt szinész, sportoló, hires, közismert személy, akinek vannak rajongói? Volt-e olyan eset, amikor rajongóval valódi emberi ismeretség, barátság/szerelem alakult ki köztetek?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom rajta, mennyire neheziti meg vajon az ismerkedést az ismertség?

2020. febr. 4. 22:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem érint semmilyen módon a kérdés, de érdekelnének a hiteles válaszok, amennyiben van itt olyan, aki adhat.
2020. febr. 4. 22:32
 2/6 Nxs ***** válasza:

Nem hiszem h bármelyik híresség is írna ha ir is valaki valószínű kamu .

Én is irhatnám hogy x y személy vagyok .

2020. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván, ezt én is jól tudom. Remélem, senki nem fog szórakozni, mert tényleg érdekelnének a válaszok.


Másrészt, vannak olyan földön járó, hétköznapi hirességek, akik szerintem akár válaszolhatnának is, feltéve, hogy olvassák a kérdést.

2020. febr. 4. 22:47
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ha van ezen az oldalon híresség, simán írna, ha olvassa a kérdést, persze név nélkül, mert ha ki írná, hogy "xy vagyok", még aznap tele lennének az újságok, meg az internet, hogy "xy így nyilatkozott a gyakorikerdesek.hu oldalon"


Egyébként ez egy nagyon érdekes téma. Szerintem a híresség párjának először el kell fogadnia, hogy a párja egy celeb, egy olyan ember, akit mindenki ismer, és nincs kizárva, hogy az ő neve is bekerül egy-egy cikk-be, esetleg a híresség önéletrajzába. El kell fogadnia, hogy a lesifotósok bármikor le kaphatják őket egy uszodában, étteremben vagy akár az utcán.


Ha ezt elfogadja, akkor minden gond nélkül működhet a kapcsolat.

2020. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én rajongóból lettem egy színész barátja. Tény, hogy mikor megismerkedtünk, még nagyon kezdő volt, szerintem más oda se ment hozzá. :)

Ez 15 éve volt, mára híres - színházi berkekben.

2020. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Youtuber vagyok 200 000+ feliratkozóval. Nem fogom leírni, hogy mi a csatornám neve, privátban sem.

Barátság már alakult ki köztünk nézővel, bár ez még eléggé az elején volt, kb. 5 000 feliratkozóm óta ismerjük egymást. Párkapcsolat nem, és az nem is érdekel. Most már nem nagyon barátkozok nézőkkel, illetve nagyon szívesen barátkoznék, csak most már olyan mennyiségben kapok leveleket, hogy lehetetlen lenne mindenkivel tartanom a kapcsolatot, akit a levele alapján szimpatikusnak tartok.

2020. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!