Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit kell lerajzolni? Azt...

Mit kell lerajzolni? Azt rajzoljam le, amit látok vagy ami tükrözi a valóságot? Olyan témát rajzoljak, ami nekem tetszik vagy ami a többségnek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen célból rajzolsz? Ha tudod a válasz is megvan. Ezt a kérdést...
2020. márc. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2020. márc. 14. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Először tanulj meg pontosan (valósághűen) rajzolni, később "ferdítsd" el (karikatúrák, "extrémebb" rajzstílusok...)


Mit rajzolj? Amit szívesen rajzolsz. Ami boldoggá, elégedetté tesz

2020. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megragadnod egyetlen témánál.


Nekem például három vázlatfüzetem van. Az egyik egy szép nagy, vastag lapú (tudok rajta tintával rajzolni :) Imádom a tintát) amiben főleg kísérletezgetni szoktam. Vannak benne viszonylag szép skiccek, rajzocskák, de sokszor találok valami érdekes technikát a neten, ami lépésről lépésre van bemutatva. Egész oldalakat berajzolgatok velük.


Van egy kicsi füzetecském, ami szépen elfér a zsebemben. Gyors ceruza- vagy tollfirkák vannak benne, amiket út közben csinálok. Hirtelen gondolatok, valami szép látvány, néha plakátötletek, ilyenek.


És van egy harmadik. Sima spirálos füzet. Ordas, néha beteg fszságok vannak benne.

2020. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!