Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak szerintem Billie Eilish...

Csak szerintem Billie Eilish dalai, nem is zenék?

Figyelt kérdés
Nem halgatok nagyon mai pop zenét, csak rockot és retró zenét. Hallottam ezt a nevet még a TV-ben egyszer azt hiszem vagy az X-Faktorban vagy a #Bocskorban és gondoltam rákeresek. Meghallgattam és majdnem elaludtam közben, szerintem kivállóan megfelelne az óvodákba altatónak, vagy pedig a Dalai Lámának meditációhoz. Szerintem nagyon jó hangja van az énekesnőnek, de ezek a dalok... Kész vagyok tőle. Nagyon tehetséges, de a zenéi, hát az... Ezért miért vannak annyira oda a fiatal lányok?? Nektek mi a véleményetek?

2020. márc. 23. 17:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert alternatív, meg egy közülük, mert ő is fiatal; talán szimpatizálnak az ő személyiségével is. Amúgy én egyet ismerek belőle, nem annyira jó szám az eredeti, mint a remix alapján tűnt, de amúgy nem is rossz.
2020. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hangja tök átlagos, a dalairól pedig ugyanaz a véleményem, mint neked.
2020. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Én mindent meghallgatok, ha jó. Annyit tudok mondani, javasolni, ne hallgassad ha nem tetszik. Mozart és Beethoven is pislogott volna bármelyik zenen az elmúlt 50 évből, hogy hogyan tudnak ilyen zajt hallgatni...


Van aki azt szereti amit te, van aki mást.

2020. márc. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
77%
Nekem nincs bajom Billie-vel egyébként, amit csinál abban jó, de a hype-ot nem értem rajta.
2020. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
40%
Szerintem sem zenék, inkább számítógép által kreált zajok, és ez csak egyre rosszabb lesz. A hype meg egyedül a divatdepis kislányoknak köszönhető, akik a világ közepének érzik magukat, pedig valójában senkit nem érdekel a nyomoruk. Nem telik bele két év, és jön a következő tini, aki mEgVáLtOzTaTjA a ZeNeIpArT úgy, hogy amúgy ez a hangzás már évekkel ezelőtt ki lett találva, csak el kellett adni valakin keresztül. De nem baj, nem hibáztatok senkit. Tény és való, hogy az emberek nagy része mindig is idióta volt, éppen ezért nem várom el tőlük, hogy tehetséges előadókat kapjanak fel.
2020. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
57%
#5 Szerintem pl. Aurora meg Lorde is jobbak nála ha már fiatalokról van szó és mégsem kapnak elég elismerést, Lordéról 3 vagy 4 éve nem is hallani, aztán persze Billie kap mindent. Ahogy írtam nincs vele bajom, de a hype rajta az nagyon felesleges.
2020. márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
67%
#5 Vagy ha kicsit ki akarunk lépni Billie stílusából, akkor szerintem még Alessia Cara-nak, Ruth B-nek meg Grace VanderWaal-nak is értelmesebb zenéi vannak.
2020. márc. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha két kavics összecsapódik, már az is zene.

Az, hogy te neked van egy elvásásod, egy megszokott befogadóképességed a pop zenével kapcsolatban, ami ha nem az, amit a futó szalagon gyártanak, már nem is tudod felismerni, nem Billie Eilish-t jellemzi.

2020. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Dehogy zene a két kő összecsapáda, úgy hívják tudod hogy zaj, 3 betűs szó. Az meg hogy számodra sértés hogy másnak más a véleménye az téged jellemez. A pop zene számomra nem jó, nem is beszélva a mai pop zenéről. Ez a zene bizony sz@r.
2020. márc. 26. 18:49
 10/31 A kérdező kommentje:
Ez nem zene, jó képességei vannak, de viszont a zenéi sz@rok.
2020. márc. 26. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!