Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » SOS. Szeretnék el kezdeni...

SOS. Szeretnék el kezdeni varrni a csábításbol jeles/my candy love karaktereket pl. Castiel, lysander stb. Lenne rá kereslet, érdekelne valakit vagy valami?

Figyelt kérdés
Fb csoportokban láttam hogy sokan megvennék a figurákat de már nem elérhető. És mivel imádom a játékot és varró szakmám van így gondoltam meg varrnàm magamnak meg pár embernek ha lenne rá igény.

#játék #baba #varrás #Castiel #Csábításbol jeles
2020. márc. 31. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Woow.

Kicsit régebbi a kérdés, de szerintem simán. Tuti lenne rá kereslet, ha úgy van akkor meg akár személyesen is ki tudsz menni vele árulni.


Felvetés, de pl mondoconos standok. Esetleg még azt is meg lehet próbálni, hogy utána járni a dolgoknak, hogy kitől kell engedélyt kérni meg egyéb, ahhoz hogy ott is árulhass.

Én speciel szívesen vennék jó pár figurát^^c:

2020. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!