Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen akril festéket ajánlotok?

Milyen akril festéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami nagy üvegben van és egyesével lehet megvásárolni a színeket.

Láttam, hogy van olyan, hogy matt akril, ti milyet használtok, mattot? Vászonra szeretnék festeni vele.


2020. ápr. 13. 11:45
 1/2 A kérdező kommentje:
És szerintetek milyen színeket érdemes venni (mert ugye van olyan, amit könnyen kilétét keverni).
2020. ápr. 13. 11:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, akkor akkor vannak ilyen kezdőknek való 12 darabos készletek. Sajna azokat a mrkákat nem ismerem.

Közepes árkategóriában vannak a Daler Rowny festékek, ezeket asszem szintén lehet készletben venni, én darabra szoktam.

Hogy milyen színeket, az attól is függ, hogy mi a célod, mit akarsz festeni. Én például tájképeket, városképeket festek, ezért kékeket, fehéret, zöldöket meg barnákat veszek főleg.

2020. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!