Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzosok! Csak én félek...

Rajzosok! Csak én félek filcel átrajzolni egy rajzot?

Figyelt kérdés

Ceruzával elég magabiztos vonalakat huzok, de filcel...

Azt nem lehet radírozni és a bizonytalan fonalaim miatt nem tökéletesen szép. A tesóm mindig a közelben vannak és akkor is félek hogy meglöknek mert minden normális rajzomba bele kell rontaniuk, de ez alap.

Csak úgy amúgy így félek. Vmi tanács, vagy mi?


2020. ápr. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van fénymásolód, akkor készíts egy másolatot a ceruzás rajzról, és azon húzd ki a vonalakat filccel. Ráadásul így két verzióban is meg lesz.
2020. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Mellesleg füzetbe rajzolok
2020. ápr. 18. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, meg, hogy milyen filccel próbálod készíteni a lineartot, de érdemes gyakorolni. Ugyebár ez egy egymozdulattal húzott vonal, amit csakis gyakorlással lehet elsajátítani. Bizonytalan vagy, mert nem javítható, de pont ez a jó az egészben. Gyakorlásnak például skiccelj golyóstollal, azt sem lehet javítani.

A kistestvéreidnek próbáld megmondani, hogy most ne zavarjanak. Vagy adj nekik feladatot, tudod, kevésbé sajnálós ceruzát, füzetből kitépett papírt, hogy arra a rajzoljanak.

2020. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Én is eléggé, de ez az előző válasz segített : )
2020. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is félek filccel rajzolni ugyanazokból az okokból.

#3 ezzel a válasszal nekem is segítettél.

2020. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!