Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzosok! Ti honnan szereztek...

Rajzosok! Ti honnan szereztek motivációt az alkotáshoz?

Figyelt kérdés

Régen imádtam rajzolni, és - a sok gyakorlásnak hála - nem is vagyok rossz benne.


Viszont valahogy elveszett a motivációm, az alkotási vágyam.


Hogy szerezhetném vissza?


2018. szept. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Velem is ez van. Anno a szerelem nagyon sok ihletet adott. De mára a düh is elmúlt.
2018. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Adjon az motivációt, hogy én nem tudok rajzolni, mert remeg a kezem betegségből adodoan.

Pedig szeretnék, kiskoromban képregény rajzoló szerettem volna lenni.

Nem lettem szar se.

2018. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Én belefogtam egy olyan projectbe, amihez szükség van fantáziára, kreativitásra, valamint textúrákra. Így nem okozott gondot már utána, hogy tudom, milyen királyos lesz, ha végül elkészül.

Igaz, én géppel rajzolok, deeeeee a végeredmény szempontjából mindegy.

2018. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
84%
Sokszor jön az ihlet zenéből vagy könyvekből. Most is épp egy olyat csinálta amit egy zeneszám hallgatása közben találtam ki és egy könyv alapján csináltam a részleteket. Mondjuk most épp össze is kapcsolódik a zene meg az a könyv. De van hogy álmomban látok valami jót vagy csak elborul az agyam és jön belőle a hülyeség. Addig nem szabadulok meg tőlük, amíg le nem rajzolom. Szoktam ilyen kis képregénycsíkokat is, na arra a saját életem adja az apropókat (én és a haverjaim vagyunk benne). Amúgy nem "termelek" rajzokat, van hogy hei 2-3 készül, van hogy félévente 1. Kivéve a megrendelés de az más kategória, beleadok mindent de nem mindig élvezem, na meg az ugye határidős.
2018. szept. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még csak tanulgatok rajzolni (évek óta mégis béna vagyok :P) de nekem sok motivációt adnak az olyan kihívások mint pl az Inktóber ( [link] Szinte minden hónapra jut egy ilyen. Így megvan mindig mit rajzoljak és mégsem görcsös az egész.

Jó motiváció még a saját projekt.

2018. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is adott már ötletet egy-egy zene, de vannak jó rajz kihívások(/drawing challenge) is. Ha van kedvenc filmed/sorozatod, megrajzolhatod a kedvenc karaktereidet is, más stílusban (pl. Manga, chibi..)
2018. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, a skiccelés már egész jól megy, köszönöm!


Már csak a lineartozástól (digitálisan rajzolok) mászom falra, de nagyon, valami tipp? :/

2018. okt. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!