Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nekünk férfiaknak az indiánoks...

Nekünk férfiaknak az indiánoks regények Karl May winettou cooper. Stb a mai 35-45közötti lányok mit olvastak gyerekként?!? Csíkos és pöttyös könyvek delfin szabómagda?!? Mik voltak a kedvencek?!

Figyelt kérdés

Elsősorban 35-50közötti nők érdekelnek de férfiak is írjatok kedvencet!

Köszönöm a válaszokat


2020. ápr. 24. 11:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Teszvesz város Teszvesz ABC!ment nekem azért ment sok delfines mert rövid volt

Fekete összes szinte.Szilvásy egyetlen könyve mi nagyon megérintett:albérlet a síp utcában,gyerekként fiatal felnőtt ként rengeteg életrajzoknak megfelelő orvos regények,plusz Harapott az állatorvos;)

Tudom ezek életben nagyon mások nagyon élethűek mégis(nem sci-fi orvoskönyvekről beszélek!)

2020. ápr. 26. 17:43
 12/12 anonim válasza:
39 vagyok, nő. Én a csíks könyvek, rövidebb novellák, gyerekregények és én a indiános dolgokat is szerettem, nem voltam nagy olvasó, de olvasgattam, sok kis srác volt körülöttünk így nem csak Barbie babázás ment, hanem indiánosat is játszottunk fiúkkal, volt kis indián sátor is, nyilak, íjak, csúzli :D De jó is volt!
2020. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!