Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék könyvet írni és...

Hogyan tudnék könyvet írni és ki is adatni név nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék könyvet írni, sok témában leírnám a gondolataim, de nem vállalnám hozzá a nevem. Egyrészt, mert fiatal vagyok még, másrészt nem pályázom arra hogy felismerjenek ismerőseim vagy, hogy interneten le legyen írva a nevem pl. Wikipédián vagy akármilyen oldalon. Meg lehet oldani? Mit tegyek, hogy ki is adják?

2020. jún. 16. 21:23
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Meg szeretném ha békénhagyjanak, azok akikkel nem értek egyet vagy esetleg a túl buzgó egyetértők vagy rajongók.
2020. jún. 16. 21:26
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A mûvészeknek lehet egyedi nevük a könyveknél, de ha befutsz nem sokáig marad a neved anoním. 😉


Pl: Stephen King fia, Joseph Hillstrom King, pl: Joe Hill néven adja ki, azért, hogy ne édesapja neve miatt vegyék a könyveit.

2020. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én szeretném azt, ha megmaradna az anonimitás, addig amíg én szeretném és olyan erősen ahogy én szeretném. Eleve a filozófia és az elvont művészetek amiben tevékenykedek egy nagyon megosztó és elmélyült irányzat. Nem szeretném, ha felismernének vagy esetleg bármilyen olyan következménye lenne, amiket leírtam, mert nekem kellemetlen lenne.
2020. jún. 16. 21:48
 4/31 A kérdező kommentje:
De hogy derülne ki?
2020. jún. 16. 21:48
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek, hogy ki is adják?"

Gyűjts jó sok pénzt, mert a könyvkiadók nem névtelen, kezdő írókba szeretnek befektetni, hanem tuti nyereségre hajtanak, ezért - legalábbis az első köteted esetében - a kiadási költségeket saját zsebből kell majd fizetned.

2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

és ha adnék hozzá mást is?!?

innováció?!?(bár tudom a magyar ebbe fektet be legkevésbé...)

2020. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Te? Hogy jössz te ide? A kérdező könyvet akar kiadni, nem mást adni... Miről beszélsz?
2020. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Add ki álnéven.
2020. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
könyverületre szóló innovácio már bocs....bunkó
2020. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

használd ki a Ravicianizmusból adódó lehetőségeket:

befutott író keze alá dolgozz,nagyon sokan így csinálják:többen mint gondolnád egy új nevet felfuttatni sokkal nehezebb imidzset és brendet építeni mint már egy befutottat-viszont sose fogják így odaírni hogy a te munkád szabadalmad!

2020. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!