Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen könyvet/képregényt...

Milyen könyvet/képregényt lehetne írni a Warcraft-ról?

Figyelt kérdés

Annyit tanulmányoztam a Warcraft eredetét, hogy nagyon jó rálátásom van illetve látom, hogy ha új történetet írnék, miből indulnék ki. Mégsem tudom, hogy mi lenne a legérdekesebb.

Szeretnék a Blizzard-nál is dolgozni (olyan is van amit úgy érzem jobban értek), de most csak gyakorolnék. Korábban egy olyan regényt kezdtem el, amiben orkokhoz hasonló lények, griffek, farkasemberek és démonok is voltak (ezeket kicsit nehéz érdekessé tenni azon kívül, hogy erősek és pusztítanak.)


Ha nem a Warcraft-ról akkor lehet a Warhammer-ről írnék még.



2016. nov. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod ugye, hogy számtalan Warcraft és Warhammer könyv létezik? Ami azt jelenti, hogy téma van bőven...
2016. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. De gondolom nem ők adják meg, mi legyen a cselekmény, vagy igen?
2016. nov. 21. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen rövidet!

Amúgy a Warcraft-nak még csak van valami cselekménye... de a WoW-nak már szinte nulla. Nem is értem, miért maradt meg a név.

2016. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Maga a WoW olyan hogy van a háttér történet alapján néhány szörny/ellenség/pusztító valami Te pedig állítsd meg.

Könyvben lehetne írni előzményekről de engem új történetek érdekelnének. Vagy valami ami önmagában érdekes , akkor is ha nem hatalmas jelentőségű.

2016. nov. 21. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a warcraft történetéhez írtam sok sok rövidke novellát :) Én a szereplőimmel teszem érdekessé. A cselekményszálat nem írnám le, mert nem hiszem, hoyg sokakat érdekelne, de ha téged mégis, akkor szívesen leírom/elküldöm. ( Régóta keresek valakit akivel együtt ötletelhetnék egy közös kis történeten, saját izgalmas karakterekkel :) )
2016. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!