Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mindenki "első verssel"Jön...

Mindenki "első verssel"Jön ,de ki mutatja meg amásodikat harmadikat ahhoz már mersz felelőség elhivatottság kell?!? ezt még sose olvastam nézdd itt a második sokadik x-edik versem... ?!?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 14:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ez olyan "18éves január 1" szagú
2020. jún. 17. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Én több sokadik versemet töltöttem már fel online felületkre, de számomra nem jobbak, mint az első volt.
2020. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromban írtam az első versemet ballagás alkalmából, olyan szörnyű lett, hogy kitöröltem. Amikor megírtam a századik versemet, akkor elolvastam újra mindet és abból hatvanat kitöröltem. Senkinek sem mutogatom egyiket sem, gyerekként töltöttem fel Pieris-re kb hármat, de szétotoltottak. Abbahagyni azonban nem tudom, ha bajban vagyok, vagy dühös vagyok, vagy épp szerelmes, vagy szomorú mindig írnom kell. Ez lassan tíz éve tart. 17 évesen bemutattam egy költő tanáromnak 10 versemet, szerinte jó volt a legtöbb. Ez adott egy pici erőt. Szerintem is van olyan versem ami jó, talán ki is fogom adatni egyszer, meg van olyan amit soha nem vállalnék, lassan ismét életem a századikat és ismét hamarosan selejtezés lesz. Egyébként novellàkat és drámákat is írok.
2020. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bravó lány!nem tudom h az vagy e csak sejtem(!)ténylegne hagyd abba folytatni kell keverni a kását!!
2020. jún. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!