Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem igazán érdekel semmi,...

Ha nem igazán érdekel semmi, de szívesen keresnék milliókat, akkor ezt nem fogom tudni elérni?

Figyelt kérdés

Soha nem bűnöznék, vagy vernék át embereket...

Nem lennék marketinges sem, elvből.

Semmenyiért.


Politikus sem...


Tehát nem arról van szó, hogy elvtelen lennék.


Mondjuk informatikai területen el lehet érni a milliós fizetést kemény munkával...

De ez csak egy példa.


De a területtől függetlenül, nekem van arra esélyem, hogy elérjek egy ilyen fizetést, úgy hogy különösebben nem motivál semmi, csak az az életszínvonal?



2020. jan. 5. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs esély
2020. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs, rakj egy lottót aztán hátha. Én is ezzel próbálkozom.
2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Semmiért nem jár semmi.


Aki milliókat keres, az több milliót termel a cégnek ahol dolgozik.

2020. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Luxusprostik, a prémium kamku--rvák tudják ezt megcsinálni, de a kérdésből úgy hangzik, hogy nálad nem lenne járható út.
2020. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy ne rudnék szorgalmasan dolgozni, tanulnj...


Viszont egyrészt valószínűleg nem tudnék hozni semmi innovatívat, másrészt -ez az amit nem tudok- pedig lehet, hogy egy ponton túl az kell, hogy szeressem amit csinálok és érdekeljen.


Bár hallottam már sikeres informatikus szájából, hogy csak a pénz érdekli...

Mégis valahogy eljutott a szintjére.

Úgyhogy vagy hazudott ezzel kapcsolatban, vagy el lehet érni így is komoly összegeket.

2020. jan. 5. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Kell hogy érdekeljen,kell hogy értéket teremtss senki nem fog a semmiért milliokat fizetni
2020. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ki mondott olyat, hogy a semmiérr fizetnének?
2020. jan. 5. 20:00
 8/13 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítve az a kérdés, hogy programozásban, könyvelésben, burkolásban, vagy bármiben, ha sokat tanulom, szorgalmas vagyok, el tudok e jutni egy olyan szintre tudásban, hogy azt nagyon szépen megfizessék? (Úgy, hogy nem érdekel, s nem a tevékenység iránt vagyok elhivatott, hanem az anyagiak iránt)


Ha nem, akkor ilyen emberként mihez kezdjek?

Mivel foglalkozhatnék?

2020. jan. 5. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Elhivatottság nélkül nem fogsz semmilyen szakmát oly módon elsajátítani, hogy utána ezt a tudást milliós fizetéssel honorálják. Javaslom, hogy végezz el valamilyen műszaki egyetemet és jelentkezz valamelyik multi vezetőképző programjába. Mondjuk ez sem lesz könnyű, ha nem érdekel, illetve tudnod kell bánni az emberekkel (tanulható és erről is szólnak részben ezek a programok). Utána jó sok év kemény munkával elérhetsz milliós fizetést.

De inkább a külföldre költözést javaslom, ez a legyeszerűbb.

A lottó ötösre kisebb esélyed van, mint 0 tudással és hozzáállással milliós fizetésed legyen.

2020. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

"bármiben, ha sokat tanulom, szorgalmas vagyok, el tudok e jutni egy olyan szintre tudásban, hogy azt nagyon szépen megfizessék?"


A legtöbbet a hozzáállás és az elszántság számít. Régebben egy haverommal foglalkoztunk épületfelújítással (kisebb belső munkákkal).

A haverom fémmunkás volt, és 3x ült börtönben... Elsőre egy lakótelepi fürdőszobát kellett felújítani (3m2 volt az egész, csempe, járólap, wc, zuhanytálca csere), én tárgyaltam, és 200 ezer + anyagköltséget mondtam, a tulaj rögtön elfogadta.

Emlékszem, kiléptünk, és a lépcsőházban a haverom annyit mondott: "50-nél többet nem mertem volna kérni, mert 1 nap alatt megvan! Főleg, hogy ott volt a 20 éves fia - ha én ezt otthon 15 évesen nem csinálom meg, anyám kitagadott volna!"

Másnap kezdtük a melót, és mondtam neki, hogy lassítson, legyen legalább 2 nap... így amikor elmentem anyagért, mire visszajöttem, ő a régi piros csempéből szívecskét próbált faragni a feleségnek :D

Másnap délutánra el is készültünk vele. Sajnos a haverom 2 éve betegségben meghalt - azóta se találtam olyan jó segítséget (és ahogy látom, nem is fogok), aki megbízható, rendes, és haladni is lehet vele.

2020. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!