Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy novellát, hol...

Írtam egy novellát, hol lehetne gyorsan publikálni?

Figyelt kérdés
Olyan folyóiratot (lehet internetes is) keresek, amelyiknek jó híre van, és minőségibb novellákkal foglalkozik, és van esély, hogy az enyémet is kirakják. Nagyon sok munkám van benne, de még nem találtam a publikálásra jó helyet helyet.

2020. nov. 9. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy az írásod egyáltalán érett a publikálásra?
2020. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg előbb egy szerkesztőnek.
2020. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd ki mindenhova drágán, csak előtte lökd fel minden jelentősebb torrentoldalra is! Nyilván maradj seedben nyugdíjig, ez nem is kérdés!
2020. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fészbukk
2020. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Blog.hu
2020. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos most nem tudok ilyet mondani, mert NAGYON RÉGEN FORGOLÓDTAM ÍRÓI KÖRÖKBEN!!! (Édesanyám hosszú évekig haldoklott, végül elhunyt tavaly augusztusban.) Ezért sem tudtam visszamenni sokáig.


Éppen készültem volna ismét - de most meg a koronavírus járvány miatt lehetnek zárva... talán a tavasszal megnyitnak újra.


Ui: szerintem NE TEDD KI az internetre SEHOVA, mert ellophatják az ötleteidet ismeretlenek és SAJÁTJUKKÉNT FELHASZNÁLHATJÁK!!! (Szerzői jogdíjak, hosszú évekig tartó pereskedés, stb.)

2020. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Aaz, de akkor meg már ne is írjál, és így beszélni is minek... Szóval kár is gondolkodni, legyél aszkéta és meditálj a semmiben állandóan!


Írd meg, hadd lopják el. Én ugyan zenében utazom, de gondolom könyvre is van olyan aggregátor, mint a cdbaby vagy a distrokid. Úgy kb automatikusan szedetheted be a téged illető pénzeket, nagyrészt automatika is fogja küldeni a claimeket.

2020. nov. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez most lehet hülyén hangzik, meg már eléggé régen jártam az oldalon de van egy WattPad nevű oldal ahol pont könyveket novellákat verseket és gondolatokat lehet kiadni. Ott látszódik a publikálás dátuma szóval ha ellopnák bizonyitani is tudod, viszont ennek az oldalnak tudom rossz híre van már a sok szexuális tartalmú 12 évesek kreálta könyv miatt, de vannak könyvek/ írok akikett ott fedeztek fel. Esetleg barátaidnak családnak lehet szólni hogy fussanak át rajta hogy megtekintés is legyen.
2020. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!