Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Esetleg olvas valaki kortárs...

Esetleg olvas valaki kortárs verseket?

Figyelt kérdés

Závada Péter, Simon Márton, Rupi kaur, Billy Collins

Esetleg tudnátok új költőket ajánlani? Ki volt az utolsó költő akit olvastatok?

( Igen tudom hogy rossz kategória, de nagyon sok tini és fiatal olvas Poetryt)

18



2021. jan. 2. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az igazság az hogy ezek nem abban a stílusban alkotnak ahogy a suliban leadták az anyagot-ami kötelező volt és ahogy elültették a "magokat"ha most meg nem az van akkor az minek volt-számomra az a vers-meg egy csomó más ismeretlen alkotó:Csoóri Sándor-Vajda-Radnóti(sokszor)-Gyóni Géza

a modern vers csak egy leírás(szerintem)olvastam kortárs irodalmi lapot-szintén leirás4elkezdi s befejezi(vhol)

Simon meg beszél a 16 tonna kokainról-most tényleg ez kell hogy érdekelje a népet

lackfi meg Varró(lackfi ugy néz ki min a magyar Jeck london,)

2021. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Grecsó meg az irodalmi nagykövet8ezt hiszi magáról mert balos-s mindenki a zsebében van...kortárs irodalom csak azon az oldalon?!?)-lehet h most az állami monopólium változtat rajta....
2021. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Jónás Tamás a kedvencem
2021. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy nem megbántva senkit sem csómóan akik "írnak verset" ilyen önfejlesztő gyógyító menedzsmentként végzik-de tényleg vmit elkezdenek azt befejezik-a vers nem erről szól-klasszikus értelembe az a vers amit suliba így úgy tanitanak persze modifikácíókon esik át a "külvilágban"-de akkor is a modern irodalmi lapok szutykot közölnek-nem tudom milyen a szép kortárs irodalom/vers-pedig litera.hu-t mindennap olvasok...
2021. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!