Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudhatom, hogy saját...

Válaszoknélkül kérdése:

Honnan tudhatom, hogy saját gondolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de előfordul, hogy eszembe jut egy gondolat, vers téma, stb., aztán utána olyan érzésem van, hogy előtte valaki mástól olvastam. Vagy valójában olvasok egy költeményt, melynek hatására megszáll az ihlet, írok, de már összemosódik bennem a kettő. Próbálok ilyen esetekben utána keresni, de nem szoktam már visszatalálni a kérdéses szöveghez. Szándékomban sincs koppintani más munkáját, de ezek miatt van olyan “alkotásom”, amit félek közzétenni.

Ti ezt hogy látjátok?



2021. jan. 13. 19:37
 1/1 TR75 ***** válasza:

Előfordulhat az ilyesmi.

Zenében is:

[link]


Egyszerű: megmutatod másnak is. A téma hasonlóságával nincs gond, és igazából a hasonló eszközökkel sincs. Magadnak bármi belefér. Ilyenkor kell azt mondani, hogy parafrázist írtál.

2021. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!