Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van saját vallásotok?

Van saját vallásotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy találtatok ki valamit ami esetleg hasonlít a többire de lehet nagyon különböző és ti abban hisztek?

#vallás #Isten #egyház #gondolkodásmód #saját gondolatok #új hit
2017. febr. 25. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Arra gondoltam, előbb szerzek egy mis tapasztalatot sci-fi íróként, aztán utána alapítok vallást. Közben meg majd jönnek az ötletek. Tuti üzlet!
2017. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*kis
2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha találsz sok palimadarat, lehet vele pénzt keresni az biztos :)
2017. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%

Nem kitalálni kell, hanem a Biblia mint Isten szava szerint kell keresztény életet élni.

S az tény, hogy valóban különböző a most elképzelt keresztény vallásoktól.


S most jöhetnek a nullák. :D)

2017. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ugyan vallásom nincsen, ellenben az Istennel való személyes kapcsolat révén, meggyőződéses hívő vagyok.


Nem csak hiszem, hogy van és létezik és él az Isten, hanem tudom is.

2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk osztályvallásunk van, persze nem gondoljuk komolyan, csak poén, és nem akarunk pénzt kicsalni senkitől sem
2017. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem a pénzszerzésre gondoltam, de köszönöm a sok választ. Volt olyan kérdés amire egy hét után sem kaptam választ. Ennyire keresett lenne ez a téma?
2017. febr. 25. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmeset kérdezel, akkor aztán várhatod a választ vénségedig.
2017. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki egy vallásban lássa a megmentést, az már el is veszett!


1 János 2:23 Aki tagadja a Fiút, azé nem lehet az Atya sem, aki VALLÁST tesz a Fiúról, azé az Atya is.


Máté 10:32

Valaki azért vallást tesz én rólam az emberek előtt, én is vallást teszek arról az én mennyei Atyám előtt;

2017. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem van :D Folyamatosan fejlesztem, eddig 19 isten(/nő)/démon van benne, mind köré történeteket építek, elég nehéz egy összefüggő rendszert alkotni, de így lekötöm magam, gondolkozom, valamint tiszteletet kezdtem el érezni a mitológiák kitalálói iránt.

Persze nem hiszek bennük, de az elmém felruházta ezeket a kitalált lényeket bizonyos tulajdonságokkal, és amikor rájuk gondolok akkor olyan érzelmi és szellemi állapotba kerülök ami őket jellemzi. ^^

2017. febr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!