Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van tehetségem,...

Szerintetek van tehetségem, vagy ilyeneket bárki tud készíteni?

Figyelt kérdés

Dotti.Dotti.Dotti kért bocsi.:D Csak azért, hogy ne állítsa be magának a képeket.. De gondolom senki se állítaná be magának őket.. mert gagyik.:D Nyugodtan oltsatok csak h bénák.. Nem sértődöm meg.Csak érdekel a véleményetek.. Eddig mindenki kiröhögött..:(



[link]


[link]



[link]


2010. aug. 15. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mmostanság már rengetegen hiszik azt, hogy tehetségesek a fényképészetben. Mindenki képed jó képet csinálni. De igazán csak a kiváló képek fogják meg az embereket. Ezek nem olyanok.
2010. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az ötletek nem rosszak, de sötétek a képek és rossz minőségűek(mivel fotóztad??). sokat kell még szerintem tanulnod.

(ezt nem oltásnak szántam hanem építő jellegű tanácsnak, remélem azért egy picikét segítettem)

2010. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*képed--->képes
2010. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
telefonnal. csak unatkoztam. tudom, h rossz minőségüek. köszi a válaszokat.:))
2010. aug. 15. 00:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kis gyakorlás, és jó lesz.
2010. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
=)
2010. aug. 15. 00:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz minőségűek, de amúgy nem olyan rosszak.

Jók a kompozíciók, de eléggé semmitmondóak a képek. Mármint úgy értem, hogy nem lehet tudni, hogy mit akarsz vele, min lenne a hangsúly.

Ha komolyabban akarsz fotózással foglalkozni, akkor mindenképpen menj el fotóssuliba, akár okj-s képzésre, ott legalább a technikai részét megtanítják (iskolarendszerben ingyenes), meg egy csomó mindent tanulhatsz.

Amúgy ez nem a tehetségen múlik, hanem azon, hogy menniyre nagyon akarod csinálni, mennyire vagy kitartó, mennyire vagy hajlandó tanulni. 3 képből nem lehet megállapítani, hogy mennyire vagy kreatív, viszont nagyon sok tehetséges ember elveszik ott, hogy megállapítja magáról, hogy tehetséges, és azt hiszi, hogy ezzel akkor már nem is kell semmit csinálni, aztán azon veszik észre magukat, hogy azok, akiket ők tehetségtelenebbnek ítélték messze leelőzték őket mind szakmailag, mind művészileg.

Amúgy azt, hogy kreatív vagy-e azt onnan tudhatod, hogy mennyire szoktak eredeti ötleteid lenni, olyan, ami mondjuk egy társaságban csak neked jut eszedbe...stb

A kreativitás és az esztétikai érzék a legfontosabb, ezeket nemnagyon lehet tanulni, de fejleszteni még ezt is lehet...

2010. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A képek jók, de nem kiemelkedőek, és elég üresek. Talán az utolsó egyedül, ahol valami tartalmat láttam, és a telefon is meglátszik rajtuk. Ha érdekel, és hajlandó vagy beruházni egy komolyabb gépre, vannak fotósulik.
2010. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyet bárki képes csinálni. és nem telefonnal kellene fényképezni. kicsit visszakoztam attól, hogy őszinte legyek, de te jelezted, hogy nyugodtan "olthatok".
2010. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz minőségűek nagyon. Esetleg próbaként kérhetnél kölcsön egy digitális kisgépet, és azzal fotózhatnál. Ha épületen belül fényképezel, vagy csak beszűrődő természetes fény legyen, vagy reflektor (amit egy 60-100W-os asztali lámpával is meg tudsz oldani. És magad állítsd be a fényt, ne csak olyan tessék-lássék felkapcsolod a lámpát.) Ja, és ne használj vakut! Több képet csinálj ugyanarról a dologról, és a legjobbat mutasd meg nekünk. A dolog technikai részéhez ajánlok fotósmagazint vagy a DeviantArt photography kategóriáját! Jó fényképezést!
2010. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!