Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csináljak? Tudnom kellene...

Mit csináljak? Tudnom kellene embereket rajzolni, de egyszerűen nem megy. Iszonyatosan félek az emberektől, tehát nem is akarom jól lerajzolni. 30/F

Figyelt kérdés

Már rossz rágondolni is, néha gyomorgörcsöt kapok, szorongok.


Inkább lerajzolnám bénán, eltorzítva, úgy nem olyan félelmetes, mint egy egészségesen kinéző ember.



2021. máj. 6. 00:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

"Nem mindegyiktől, de sokszor tartok tőle, hogy gonoszak."

Akkor miért nem számodra kedves embert rajzolsz? :)

Például lehet családtagot, barátokat.

2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne tudnod embereket rajzolni? A munkádhoz kapcsolódik? Felvételizni készülsz?

Én utálom az embereket, viszont én grafikus vagyok, szóval meg kellett tanulnom lerajzolni őket. Ha máshogy nem, fogd fel őgy az emberrajzolást, hogy csak egy tárgyat rajzolsz, vonatkoztass el. Nem ember, csak forma, felület, árnyék, fény, perspektíva. Ellipszikek és kockák fura alakban.

Ha nem akarsz embert rajzolni, rajzolj állatot, törpöt, sárkányt, sellőt! Vagy rajzolj hat szemet, három kezet hét ujjal, így tuti nem nézünk ki!


+ egy szavazat arra, amit a kilences írt.

2021. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!