Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szóval egy csillagok háborújás...

Szóval egy csillagok háborújás könyvet kezdenék írni. Mit tegyek? A többi a leírásban

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott hogy én értek ahhoz az univerzumhoz a törtemet a fejemben összeált csak az a gond hogy egyszerre kánonhoz hű akarok lenni de egyben a legendákból is akarok meríteni de ez nem sikerülhet mivel a high republic idején játszódik és még azelőtt el kezdtem rajta gondolkodni és összeállítani mielőtt bejelentették a könyvsorozatot így kicsit necces mivel konkrétan semmi nem egyezik a könyvekkel. Így nem igen tudom mit csináljak gondoljam újra az egészet? Esetleg egy másik korba helyezzem át? Azért fontos mert publikápni akarom majd és nem akarom hogy az egész story a legendákba tartozzon.

2021. máj. 14. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a helyesírási és fogalmazási készséggel inkább ne.
2023. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!