Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet hang nélkül zenész?

Hogy lehet hang nélkül zenész?

Figyelt kérdés

Hétvégén szülinapon voltunk és valami jófej fiatal zenész srácot hívtak, de abszolút semmi hangja nem volt, a szülinaposnak valami ismerőse, jó hangulatot csinált, de nagyon rossz hangja van, hogy vállalhat így el valaki haknizást? Hogy lehet ő zenész? Eddig ilyet sosem tapasztaltam. És még volt pofája pénzt kérni. Amit én kértem zenét tőle azt mondta nem ismeri, volt amit nem volt hajlandó eljátszani, azt mondta ha kívánságlistám van akkor a Tv-ben vannak iylen műsorok ott kell kérni mega piacon, de nem nála. Volt olyan zene, amit senki sem ismert. +Mainstreamokat is enekelt pl Dua Lipa stb persze ezt ismerte mindenki, itt nem tudom mit csinalt de rengeteg effectet tett bele igy ahllgathato volt + az eredeti eloadok is enekeltek alatta/mellette :D


De valami borzasztó hangja van.



#zenész, rossz hang, hakni, szex, csajok, pasik, buli, italos zenész
2021. máj. 18. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igény sajnos, a rendes énekes meg ingyen se kell, pedig menne.
2021. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másoknak meg éppenhogy tetszett a hangja!
2021. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!