Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezt a darabot van esélyem...

Ezt a darabot van esélyem zongorán eljátszani kicsi kézzel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=IL_3iRcMGUQ


Nem olyan régen kezdtem el zongorázni és ez a szám nem is tűnik annyira nehéznek. De basszus, szétszakad a bal kezem, alig érem át az oktávot.:(

Csak úgy bírom lenyomni a 3 billentyűt a ballal, ha a kisujjam és a hüvelykujjam a billentyű legszélén van. Egyelőre kezdő vagyok minden téren, de nem tudom, hogy ilyen paraméterekkel valaha le fogom-e tudni ezt játszani?:( Pedig annyira imádom.:(

Aki le tudja játszani, annak mekkora a kisujj és a hüvelykujj közti fesztáv? Lemérné nekem?

Annyira még nem régen zongorázok, hogy tudjam a határaimat, ráadásul a tanáromnak meg se merem mondani, hogy ezt tanulom, mert lenyel keresztbe, hogy nem kottából.:DDD

Köszönöm szépen!



#kéz #zongora #oktáv #zongoratanulás #I can hear Your Voice #Michael W. Smith
2021. jún. 13. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Te hány évesen kezdted?
2021. jún. 21. 12:21
 12/14 kenlord ***** válasza:
fhúúú. Hát én sajna csak másodikban kezdtem el, tehát 8 évesen. AtyaÚrIsten. Ezt még leírni is fura
2021. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én meg 43 évesen fél éve.:D Ezt is elég fura leírni.:)
2021. jún. 21. 12:27
 14/14 kenlord ***** válasza:
100%
Hát ahogy szokták mondani, zenélni soha nem késő elkezdeni
2021. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!