Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismertek olyan boltot Budapest...

Ismertek olyan boltot Budapesten, ahol kicsi, keret nélküli, üveglapos képtartót tudnék venni?

Figyelt kérdés
Régen az IKEA-ban árultak ilyet. Nem volt kerete, csak 4 pici kapoccsal volt az üveglap rögzítve a háttámlához. Ilyet szeretnék venni, kb. 10x10 cm méretben. Ismertek olyan helyet, ahol találhatnék ilyet? Pár boltban már nézelődtem a környéken, de csak kerettel együtt találtam. :(
2018. dec. 19. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

öhm... igaz, nem pesten, de nálunk a lepusztult vidéken is fellelhető, nyilván pesten is kell hogy legyen:

one euro market

sarki háztartási kisbolt

papír-írószer...

2018. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és pepko
2018. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha egyik sem jön be, akkor... még mindig vannak olyan helyek, ahol papír alapú képeket hívnak elő ugye? Na ott 95% hogy megmondják, hol tudsz szerezni, ha náluk nem is.
2018. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Obi-ban láttam ilyet mútlkor, szerintem ott is érdemes megnézni.
2019. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!