Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vajon aktív droghasználóként...

Vajon aktív droghasználóként is írhatok sikeres könyvet?

Figyelt kérdés

Nem túl sok könyvet olvastam eddigi életemben, de amiket igen (és tetszettek) azokat olyanok írták a drogokról - akiknek sikerült lejönniük a cuccról.

Viszont azon gondolkodom hogy én is megpróbálnák könyvet írni.

Ezzel csak az a bökkenő hogy nekem Nem sikerült leállnom, és pillanatnyilag úgy érzem soha nem is fog. Nekem lehet egy hosszú elvonót kéne végigcsinálnom, vagy próbálkozni minden elképzelhető módon - de belül valahogy feladtam ezt a harcot.., és nem hiszek önmagamban.

Mégis mint egy középkorú felnőtt ember, olyan ismereteim/történeteim vannak - amit az átlag ember el sem tud képzelni.

Vajon ha írok egy könyvet, az lehet hogy sikeres (tanulságos) lenne így is?

Csak mert kételkedek magamban.

Szerintetek érdekes lehetne egy ilyen könyv? Vagy csak időpazarlás lenne?



2021. jún. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Az összes nagy költő súlyos droghasználó volt. Zenészek, színészek szintén.

Szóval nem akadály.

2021. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm ;)

Végül is nem veszíthetek semmit. Max az időt, azt meg eddig is pazaroltam. Talán így sikerül csinálnom valamit aminek van értelme is..

2021. jún. 21. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
William S Burroughs:Meztelen ebéd
2021. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz, de ha folytatod az életmódod, lehet előbb halsz meg, mint mielőtt megjelenik. (sok idő lehet, mire a boltok polcaiig eljut a könyv)
2021. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze írhatsz sok ismert költő volt kábszerfüggő
2021. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne egy ilyen témáról szóló könyv.
2021. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legokosabb dolog, hogy hagyod magadat szeretni a cuccot. Valahogy az jól hozzá tud járulni egy-egy nagyobb belső őszinteség-lavina leszakadásához, legalábbis ha egyébként is szándékodban áll minimum önámítás terén tisztának maradni. Aztán könnyen megesik, hogy a végére annyi belső feszültséget számolsz fel ezzel, hogy a cucc is csak kis üde színfolt lesz egy-egy kitüntetett alkalom kései óráin.


Az ilyen sztorik eléggé könyvbe kívánkoznak.

2021. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, sőt úgy valószínűbb.
2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!