Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért hiszik sokan, hogy...

Miért hiszik sokan, hogy tudnak énekelni, amikor nem?

Figyelt kérdés

Ma futottam bele Sarah Brand Red dress című számába, ami rémes (a másik dala sem jobb).

Értem én, hogy buli lehet a zenei karrier, de nincs senki, aki leüljön velük, hogy gyerekek, ez valami borzalmas...?

Nekem sincs hangom (az éneklésnél már csak táncolni tudok kevésbé), de nem is állok ki vernyogásommal megkeseríteni mások életét (szívesen!)...



2021. aug. 4. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
A nők sajnos rosszul énekelnek. Visítoznak.
2021. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A férfiak között is vannak...

Nem is az zavar, hanem amikor egyszerű, földi halandónak is feltűnik, hogy elképesztően hamis, és közben ő meg van róla győződve, hogy a legnagyobb sztárokat sem szabad vele egy lapon említeni, mert ő annyival jobb náluk is...

2021. aug. 4. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hamis hangjához még a "rossz" hallás is társul. Az a legszebb!
2021. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pláne ha még szorgalom és lelkesedés is van bőven...

De a családja, barátai akkor is figyelmeztethetnék, hogy nem vele, hanem rajta nevetnek...

2021. aug. 4. 21:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Maroon5...
2021. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez szubjektív, van akinek tetszik, van akinek nem. Nem minden hang egyforma.
2021. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De itt nem a zenei ízlésről van szó, hanem hamis!
2021. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem minden hang egyforma. Valóban vannak jó énekesek is, akinek a hangja, stílusa megosztó. Esetleg jó hangja van, de nem tetszik a stílusa. Ha jól értettem a kérdést, itt viszont azokról van szó, akiknek nyilvánvalóan, mindenki számára egyértelműen rossz a hangjuk.

A kisebbik baj, ha valakinek nincs jó hangja, a nagyobb, ha ennek ellenére állandóan énekel. Sajnos többségüknek hiába szólnak.

2021. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szubjektív, sokan nem tudják felmérni. Én például imádok énekelni, és egyszer fel is vettük a karaokét, visszahallgattuk, hát az valami istentelen rémes volt. Nekem sincs hangom, de ez belülről máshogy hangzik, mint kívülről.
2021. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért vannak szalmai szempontok is dr a mai popipar totálisan ignorálja.A fenntebb említett maroon5 kitünő példa,izléstől teljesen függetlenül is minősíthetetlen kornyikálás.
2021. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!