Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik a legjobb könyv, ha...

Melyik a legjobb könyv, ha szeretnék megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés
Ezt a jobb agyféltekés valamit kezdtem el, de valahogy nemtudom, valami többre vágyom
2021. nov. 10. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ténylegesen érteni akarod a rajzolást és akár képzeletből szeretnél majd egyszer rajzolni valósághű vagy fantázia szülte dolgokat akkor ez:


[link]


Ehhez fűződik még egy másik könyve az úriembernek, amivel megtanít "kiszínezni" a rajzaidat a fény, árnyék és különböző felszínek tükröződédsének függvényében.


[link]


Hozzátennék még annyit, hogy ezzel is meló van, nem egy "olvasd el ezt a könyvet és egyből megtanulsz rajzolni" átb*szás :-) Az író egyébként Los Angelesben tanít dizájnereket, látványtervezőket, kezdő animátorokat és képregényrajzolókat.

2021. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezt a jobb agyféltekés dolgot elvégeztem és már most javult a rajzom (igaz, hogy nem úgy csináltam ahogy, mert ez a keresőre rajzolás idegesített :D) inkább az elvei alapján magától rajzoltam ami éppen tetszett
2021. nov. 18. 20:38
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj, de bunkó vagyok..: köszönönöm a tippeket! :)
2021. nov. 18. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb agyféltekés rajzolás csak egy buzzword amivel el lehet adni semmit nyújtó gyorstalpaló képzéseket. A rajzolás nem egy misztikus valami, hanem egy készség, egy tudás amit meg lehet tanulni mint az asztalos szakmát vagy a programozást. Ezek a könyvek segítenek ebben.
2021. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!