Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet azt megtanulni,...

Hogyan lehet azt megtanulni, hogy ha felmerül egy helyzet, akkor rögtön, a legjobb tudásunk szerint cselekedjünk?

Figyelt kérdés
Annyira buták az emberek. Ha egy főnöktől kérünk segítséget, akkor ahelyett, hogy segítene, inkább nehezít a helyzeten. Őt az evés mozgatta, tőle aztán komolyabb betegség is kialakulhatott volna, főleg ha még olyan vezető is kavar, aki tanácsadó feladatkört lát el. Aztán hiába mentegeti az ember magát, mindig csak támadni fogják. A jó hírnév semmit sem számít, főleg a munka világában. Tehát, aki gonosz, az jobban boldogul a mai világban. Viszont, helyzeteket megoldani, akkor sem tudunk. Mi ennek az oka?
2021. aug. 31. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*tanácsadói
2021. aug. 31. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Először szerintem meg kell tanulni egy kérdést normálisan megfogalmazni, hiszen a kommunikáció és azon belül is a kifejezőképesség már fél siker egy helyzet megfelelő lereagálásában.


"Ha egy főnöktől kérünk segítséget, akkor ahelyett, hogy segítene, inkább nehezít a helyzeten. Őt az evés mozgatta, tőle aztán komolyabb betegség is kialakulhatott volna, főleg ha még olyan vezető is kavar, aki tanácsadó feladatkört lát el."


Ez mi a rongybatekert, kócos istenf.sza akar lenni, már elnézést?

2021. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Rutin, meg az évek. Kb.
2021. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a f*sz? Lehet velem van a baj, de nme értem miről szól a kérdés?
2021. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam már: vagy eki, vagy pálinka, vagy varázsgomba. Nem mind a három egyszerre, mert abból ez lesz.
2021. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!