Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehet 100 ezer forint alatt...

Lehet 100 ezer forint alatt kijelzős rajztáblát kapni?

Figyelt kérdés
(Nyilván olyanra gondolok, ami nem megy tönkre egy hónap alatt, mert annak úgy semmi értelme.)

2021. nov. 24. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen itt azért valamennyire profibbakra gondolok, mint az ilyen 10 000 forintosak
2021. nov. 24. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Én samsung galaxy s6 liteot használok erre, és most 100000 körül mozog az ára, de hogy külön rajztábla van e azt nem tudom.
2021. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Madeline válasza:
Szia! Nekem van egy eladó, kihasználatlanság miatt adom el, mivel van nekem egy másik, nagyobb, ugyanattól a márkától(ami nekem bevált), így a kisebb felesleges számomra,csak tesztelve volt. Gaomon egyébként, azzal amit használok én eddig teljesen elégedett vagyok,megvan kb 3/4 éve, eddig nem tapasztaltam problémát szépen tudok dolgozni vele, nagyon szeretem. A kicsit,mint mondtam nem használtam, csak kipróbáltam, 86 ezerért hirdetem. Ha érdekel nyugodtan írj rám.
2021. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!