Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kernetek a 30. szulinapoto...

Mit kernetek a 30. szulinapotokra maximum (kb) 100 ezer forint ertekben?

Figyelt kérdés

Anyukam szeretne nekem kedveskedni valami maradando ajandekkal a 30. szulinapom alkalmaval, de igazabol nem nagyon jut eszembe semmi most, amire szuksegem lenne, disztargyakat nem gyujtok, se semmi olyat aminek nincsen konkret haszna.

Szeretnek egy Apple Watch-t, de azt mar egy ideje kitalaltam magamnak, hogy majd veszek egyet, csak azert nem akarom azt kerni, mert most epp szulinapom lesz es akkor megkapnam ingyen, de mas tenyleg nem jut eszembe, amit jelenleg szeretnek :D

Termeszetesen nem kotelezo vasaroltatni vele valamit 100 ezer forintert, ugyhogy lehet siman csak kerek par konyvet, amit szinten kineztem magamnak es sutizunk egyet, de akkor is bennem van, hogy orulnek valami emlekezetes ajandeknak, amire majd x ev mulva is mondhatom, hogy igen, ezt kaptam a 30. szuletesnapomra anyukamtol.

Elmeny, program is jo lenne, csak sajnos most epp fekvobeteg volt, mar javulgat, de maszkalni meg nem fogunk tudni egy darabig.


2021. júl. 17. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tudtunk meg rólad. Ami maradandó és haszna is van az egy robogó. Persze ha nincs jogsid/nem szereted a motorokat/már van, akkor tárgytalan.Jobb sajnos nem jutott eszembe.
2021. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel motorozok és horgászok.


Egy replika gp sisaknak például nagyon örülnék.


Vagy éppen egy jó feeder-botnak orsóval, damillal.

2021. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Az elektronikai kütyük szerintem szánalmasak ajándéknak, és tuti nem maradandó. Pl. egy smartwatch szerintem 2-3 év és qka. Maradandó pl. egy szép mechanikus automata óra. De ha az ilyen nem mozgat, akkor pl. a könyv sem rossz ötlet.
2021. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én mindenképpen élményt kérnék, melyet gyógyulás után is meg lehet ejteni. Például egy közös utazás, wellness pihenés, stb. Ezek örök emlékek maradnak a tárgyakkal szemben.
2021. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a robogó ugrott be így elsőre :D
2021. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a mechanikus karóra ugrott be így elsőre. 😊
2021. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nemű vagy?

Az élményt támogatom amúgy én is. Élményvezetés luxusautón, sétarepülés, téged érdeklő tanfolyam (nyelv, varrás, tánc, bármi).

2021. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet tanfolyam lesz, volt 1-2 dolog az elmult idoben, amit szerettem volna csinalni, most mar talan lehet is. A nemem szerintem lenyegtelen, sok minden erdekel. Vagy maradok a Watchnal.

A mechanikus oranak nem vennem hasznat, nem a pontos ido erdekel, hanem az alkalmazasok. (Foleg az egeszseggel kapcsolatosak miatt neztem ki.)

Ami hobbim van, azzal kapcsolatban jelenleg megvan mindenem.

2021. júl. 18. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is biztos olyat kérnék, amit anyuval együtt élvezhetnék, de újdonság is. Pl mostanában láttam egy ékszerészt, akinél lehet páros gyűrűket/karkötőket készíteni - megtanítanak, adják az anyagot is. Vagy vannak fazekas/kézműves foglalkozások, varró tanfolyamok, szappankészítés stb.

Még a közös kirándulás, nyaralás is maradandó.

De ha tárgyi dologban gondolkozol, akkor a watch-ot kérd, hisz az úgyis kell neked. Esetleg ékszer? Bár így, hogy a nemedet nem árulod el, nehéz :D Azt tudom, hogy barátom videókártyának örülne most a legjobban, szóval ha van szám.géped, esetleg ahhoz vmi? Winchester? Monitor? Új forgószék stb...

2021. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok: Ne haragudj, a betegség részről elfelejtkeztem. Jobbulást kívánok neki!
2021. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!