Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Könnyen elkészíthető, kreatív...

Könnyen elkészíthető, kreatív ajándékot szeretnék készíteni. De nincs ötletem. Vkinek esetleg vmi ötlet? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én origamit próbáltam hajtogatni karácsonyra, de nem nagyon ment. Majd még megpróbálom :/ neten vannak minták, csak nekem ez mindig túl bonyolult volt.
2008. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát a kérdés mid van otthon, mert a kézzel készített dolgok hozzá valói igen drágák, ha nincs semmi hozzávalód akkor jobban jársz ha inkább veszel valamit, ezerszer olcsobban kijössz. de ha van jópár ezer forintod akkor irány a barkácsboltok és a kreatív boltok és ott sok sok ötletet is látsz.
2008. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
bnőmnek szülinapjára csináltam olyat, h egy nagy gyertyát teleraktam a kedvenc focistája képeivel, nagyon tetszett neki :D most osztályban is lány húztam, valszeg neki is hasonló fogok csinálni, csak a kutyája képeivel :D
2008. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én nagyon sok mindennel próbálkoztam. adok egy két tippet.

- Készítettem zselés gyertyát, ez tök jó, mert lehet ugye színes zselét venni,jó sok színűt, az emberre jellemző apróságokkal díszíteni. Szárított rózsa, rá átlátszó zselé, apró pénzek, rá színes zselé,csak a képzeleted szabhat határt.

- üvegfestékkel egyedi képkeretek készítése

- textilfestés - aranyos figurák, esetleg szövegek

- hőre puffadó festék, ezek is szintén ruhákra

- frappáns kis üvegcsékbe színes fürdősók összeöntése

- kisüthető gyurmából figurák

a kérdés kinek szeretnél. mert azért a kor szerintem elég meghatározó lehet.

klyd

2008. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)...kipróbálom őket:)
2008. dec. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!