Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Regényíráshoz kérnék segítsége...

Regényíráshoz kérnék segítséget, főleg orvosokét. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval a sztorimhoz szükség lene 1 pár orvosi dologra, amiben nem vagyok profi. Először is a történet az 1800-as években játszódik Richmondban, tehát az ekkori fejlettségnek megfelelően kellene összehozni. Tehát szükségem lenne egy olyan eljárásra vagy műtétre, ami nagy sebészi pontosságot igényel, és ebben az időben kockázatos lett volna végrehajtani. Másodszor kellene egy olyan betegség, aminek ezidőtájt fedezték fel az ellenszerét, védőoltását stb, de azért ne legyen olyan nagy kaliberű, mint pl egy penicilin, hogy hiteles maradjon. Szívesen fogadok "szakszöveget" is :) És csak normális válaszokat kérek! Előre is köszönöm!
2011. júl. 24. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
jajj, rossz kategóriában vagyok, bocsi... :/
2011. júl. 24. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mitől író valaki? Hogy az összes információt amire szüksége van egy könyv megírásához maga szerzi be,maga jár utána..Amikre te kíváncsi vagy azt mind megtalálhatod az interneten,csak utána kéne olvasni,nyomozni. Miért mástól várod el a kutatást amikor neked kéne ha már könyvet írsz???

Ha erre sem vagy képes,akkor ne akarj ilyen témájú könyveket írni,mert sosem lesz belőled író.

2011. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudod, mitől normális válasz egy válasz? hogy a feltett kérdésre, kérésre válaszol, nem mellébeszél és kioktat...
2011. júl. 24. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
:) ilyen hozzáállással ne is akarj írni...
2011. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nah, jó... :) akkor megerőltetem magam, és nekiülök a netnek, nem nyavalygok... ezek az első próbálkozásaim, talán megbocsátható ez a kis botlás ;)
2011. júl. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!