Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lányomnak "minőségi" akril...

Lányomnak "minőségi" akril festéket kell vinnie az iskolába. Kinéztem egy asztali, fa állványt (Artina "Milánó"), ami tartalmaz Artina akril festéket. Az Artina akril fessték "minőségi"-nek számít?

Figyelt kérdés

#akril #Artina
2021. dec. 16. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezze meg a tanárát! Az a legtutibb.
2021. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, hogy várhatja el egy iskola a minőségi akrilfestéket, ez nem olcsó dolog. Ára alapján "hobbifestéknek" tűnik, de úgy gondolom, arra, amire az iskolában használják, tökéletesen elég kell, hogy legyen. Minőségi festékne k számít például a Turner vagy a Flow vagy a Liquitex.
2021. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell minőségi festék?

Cadence az jó minőségű festék. ^_^

2021. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, de nem értem a lepontoztást. Válaszoltam a kérdésre, ajánlottam még más márkákat, hol itt a gond? Nem volt külön szó arról, hogy ez általános iskola, művészeti szakközép vagy művészeti egyetem. Mert nyilván más elbírálá alá esik egy gyerek kezdő próbálkozása és egy művészetis hallgati féléves vizsgamunkája
2021. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!