Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok, van értelme...

Mit gondoltok, van értelme bekerülni egy antológiába?

Figyelt kérdés

Szoktak lenni verspályázatok (most ezt emelném ki) és volt időszak amikor beküldtem több helyre is az írásomat, bele is kerültem 2 antológiába, de nem éreztem semmit + meg is kellett venni a könyvet, (oké, hogy egyet meg ingyen kaptam) a másiknál pedig fizetnem kellett azért amiért belekerültem. A versen kívül helyet kaptam + egy oldalon, ahol pár sort írhattam magamról, végül rájöttem hogy a kutyát nem érdekli és csak az időm megy el vele.


Én csak azt látom, hogy ez egy jó biznisz nekik, mert ha 50-100 ember helyet kap és mindegyikük vígan fizet pl 6 ezer forintot, akkor abból félmilliós összegek is lehetnek, mi meg örülünk annak amiért fizetünk a semmiért, ráadásul rajtunk kívül senki nem veszi meg, legalábbis nagyon kevesen.


2022. febr. 6. 05:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bizonyos AT rövidítésű kiadóról van szó, akkor náluk nincs értelme, ők ebből csinálnak pénzt, meg verik a mellüket, hogy hányszáz szerzőjük van. Tudnék mesélni, évekre elegendő balhéjuk van.


Normális kiadónál van értelme, mert neked tapasztalat, a szakma pedig megismeri a neved, könnyebben indulsz neki később saját kötettel.

Persze manapság a verseknek amúgy is mostoha sora van, ez nem könnyíti a helyzeted.

2022. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem verssel semmi értelme, azt tényleg nem veszi senki. Még én sem, pedig én havi 2-3 könyvet legalább vásárolok. Többen olvassák, ha felgraffitized egy kukára.

Novellákkal más a helyzet, annak még van valamennyi piaca.

2022. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!