Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme másolva rajzolni,...

Van értelme másolva rajzolni, vagy inkább hanyagolja?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok. A laptop monitoron lapra letükrözve rajzoltam eddig pl buszt, házat, lányt, stb. Tetszik is az embereknek, egyszer egy lánnyal is így jöttem össze, hogy lerajzoltam az arcát, de gondolom ez a másolásos dolog a nullával egyenlő rajztudás téren. Érdemes ezt a készséget fejleszteni, vagy szokjak le a másolásról?
2021. dec. 11. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:
hanyagolja-hanyagoljam ***
2021. dec. 11. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van!!!! Másolj nagyon-nagyon sokat, nézegess technikákat, próbáld minél pontosabban leutánozni és ezzel párhuzamosan mindig próbálj valami egyedül is alkotni az adott másolt stílusban! Hidd el, nagyon gyorsan sokat fogsz javulni.
2021. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, mert a másolás is egyfajta tanulás. Egy idő után egyre érthetőbben és tisztábban fogod látni a perspektivát, arányokat satöbbi. Ez hobbi rajzoláshoz nagyon jó
2021. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van értelme úgy tudsz fejlődni.

Minél nehezebet másolsz análjoban tudod fejleszteni.^_^

2021. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak ráteszed a papírt a kijelzőre, akkor van értelme :)
2022. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!