Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek nektek ezek a...

Tetszenek nektek ezek a fotómanipulációk? Esetleg adnátok tanácsot, hogy fejlődhetnék? (Figyelem, kisgyerekek ne nézzék meg, mert megijednek! Elég dark stílus)

Figyelt kérdés

Itt lenne pár link a közelmúltban összerakott manipjaimról, Operaház Fantomja témában (a könyvet veszem alapul, nem a musicalt, szóval csúnya lesz... én szóltam.)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval úgy általánosságban mi a véleményetek róluk? Mit csinálok jól, és mit nem? Általában pozitív visszajelzéseket kapok rájuk, de szeretném mások véleményét is kikérni. Köszi, hogy időt szánsz rám, és köszönöm a válaszod!


2010. szept. 12. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem, hogy őszinte legyek nem tetszenek, pedig én is erősen dark stílusban alkotok... nem szép a kivágás, látszik, hol illesztetted a háttérre, ami nekem a halálom... emellett néhol zavaró a képek minősége (ezt nem tudom kifejezni, de azok a pöttyök, foltok, amik itt-ott vannak) és, de ez már nagyon egyénfüggő, nekem nem tetszik ez a túl rajzos stílus sem
2010. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első nagyon tetszik, a többit meg bár ne néztem volna meg!
2010. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lássuk. Alapvetően nem rossz. Viszont, ahogy fent is mondták, nagyon rajzos, ezt a stílust szerintem érdemesebb lenne grafikákkal folytatnod. Mert ezek nekem pl nem számítanak fotónak, persze ez egyéni vélemény. Nekem kicsit egyformák a képek, biztos van ennek a témának több variációja is, mint a fantom portréja, ahogy esik le az arca. Két dolgot tudok hirtelen javasolni: ha meg akarsz csinálni valamit, ha van egy gondolatod, mit szeretnél, vesd el az első öteltet (kompozícióban, színvilágban) mert az mindig sablonos, közhelyes, neadjisten hatásvadász. És szerintem nézd meg Ian Saudek munkásságát, azt hiszem, inspiratív lesz.
2010. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!