Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Sound Cloud-on szívesen...

Sound Cloud-on szívesen meghallgatnátok az ismeretlen emberek énekét?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy Sound Cloudon lehet feltölteni saját készítésű dalokat. A tanárom és a rokonaim mind azt mondták, hogy tehetséges vagyok, habár csak 8 hónapja járok magánénekre. Szeretnék feltölteni saját zenéket, énekeket, hogy mások is láthassák hogyan fejlődöm :) Szerintetek jó ötlet lenne ez és lennének emberek akik meghallgatnák? (az se baj ha nincs rajta megtekintés mert akkor is gyakorlás, de azért jó lenne ha kaphatnék visszajelzéseket)

Válaszokat előre is köszönöm :D



2022. jún. 21. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatom. Eleve jobban szeretem ismeretlenek énekét hallgatni, mint a hírességekét, mert van egy óriási különbség a kettő között. Nem énektechnikában, teljesen másban, de kihat az egész előadásra meg az előadó-közönség kapcsolatra. Csak az a baj, hogy nehéz rájuk találni, mert minden algoritmus az ilyen platformokon a hírességeket, meg a nagyon felkapottakat tolja eléd, meg akiket a média próbál folyatni. Pedig az amatőrök között is vannak igazi gyöngyszemek.
2022. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!