Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a könyvemről?

Mi a véleményetek a könyvemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem egy könyvet írni, örülnék, ha lecsekkolnátok, esetleg megosztanátok / voteolnátok! Kritikát is elfogadok!

Link: [link]

16/L



2022. aug. 29. 11:04
 1/10 Drakula ***** válasza:

Túlsok dolog történik, egyetlen oldalon. Lassan kéne kibontakoznia az eseménynek.


Amugy miért is számit a hideg hábóruban hogy ki nyer egy sakk versenyt?

2022. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom lassabban. Amúgy, politikai okokból számít.😅
2022. aug. 29. 12:30
 3/10 Drakula ***** válasza:

Egy olimpiánál érteném, fegyverkezési versenynél szintén, de egy sakk verseny?!

Azért fejezd csak be, ki tudja talán kellemeset csalodom.


Én magam is akarok irni, de soha nem sikerült egy témánál maradni, igy hát...

2022. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sakk is ugyanúgy versenynek minősül véleményem szerint. Amúgy is, ez egy sakkvilágbajnokság lenne.
2022. aug. 29. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem nem gyors, már arra számítottam az itt olvasottak alapján, hogy meg is nyeri. :D

Hibák sincsenek benne, annyi, hogy pl.:


– Itt vagyunk – mondta a ...


Ilyen esetben nem kell pont, csak a kérdőjelet és a felkiáltójelet kell kitenni.

2022. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Helyesírási hibák tömkelege, kutya (mint élőlény) lekicsinylése, kínai/japán csincsencsán újraerőltetése (mindenhol ez megy, pedig ha már politika: nézd meg, hogy mennyi embert irtottak ki csak a Coviddal), hirtelen történések, valós személy valótlan tulajdonságai, értelmetlen érzelmi hullámok. Ha borderline-os vagy, vagy bipoláris személyiségzavaros, akkor értem az egészet. Egyéb esetben sajnos nem tudom tolerálni.
2022. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok, azért egy 16 éves wattpados íróhoz képest egész jó. Múltkor csak gyorsan futottam át, valóban akad benne hiba, de jellemzően elütés, szavak egybe- vagy különírása, furcsán ható ... -ok vannak.

A történet alapvetően érdekes lehet, nem tudom, miért egy -még mindig túl fiatal- japán lány kell egy fontos szerepre, de összességében a hasonló Wattpadon fellelhető művek közül mindenképpen kiemelkedik.

2022. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6., sírj, én ezen akadtam ki mostanában, szegényt reklámozom kicsit, bár tudja, hogy szörnyű a helyesírása:


[link]


Na ez nem jó.

2022. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aki nem érti, miért pont a fiatal (egyébként 27 éves) japán (miért ne lehetne japán?) lány kellett asszisztensnek, akkor annak elmondanám, hogy igazából nem az asszisztensi pozícióra választották ki, az csak egy ál-indok volt. Nem is tud sakkozni, más szerepe lesz a történetben.
2022. aug. 31. 13:56
 10/10 A kérdező kommentje:
A helyesírást pedig majd átnézem, tudom hogy pocsék, éjjel egykor szoktam írni :’D
2022. aug. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!