Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Mondo japan is here újságban...

A Mondo japan is here újságban ( japán mangákkal és animékkel foglalkozó újság) szokott lenni 2 olyan oldal ahol rajzolási technikákat mutat be ezt hol tudnám letölteni? Vagy nincs valakinek be szkennelve?

Figyelt kérdés
megvenni sajna nem tudom mindig mert nagyon drága régen vettem de erre sajna most nincs lehetőségem
2010. szept. 26. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy konkrétan azok nincsenek szkennelve, tudod, hogy az ember megvegye, de tudok ajánlani segítségeket.

[link]

[link]

[link]


Ezen kívül, DeviantArt-on, ha beírod keresőbe, hogy manga tutorial, rengeteget ki fog dobni. Jó rajzolást!

Egy másik manga artist

2010. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. szept. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!