Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erről az oldalról mivel...

Erről az oldalról mivel tudnám leszedni a videókat vagy akár csak megnézni őket?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha Firefoxot hasznélsz,próbáld ezt :

[link]

2011. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Továbbá Firefoxhoz: ha csak nézni akarod,telepítsd ezt

[link]

meg ezt [link]

2011. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy töltsd le a DownloadHelper programot, ezt egy beépülő kiegészítő a Firefoxhoz!
2011. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kipróbálom mindegyiket! :)
2011. dec. 15. 15:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Mészy a downloadhelper megvan, de mivel a videót meg sem tudom nézni, mert más országokban blokkolva van, így az sem tudja letöltni. :(
2011. dec. 15. 15:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindegyik lehetőséget, de a problémám az, hogy ez nem konkrétan egy videómegosztóhely, mint a youtube, ahonnan simán le tudnám tölteni a videót, hanem egyátalán meg sem tudom nézni őket, mert azt írja ki, hogy az én országomban blokkolva van. Most nem tudom, hogy ilyenkor mi van. Ezek szerint esélyem sincs rá, hogy valahogy meg tudjam nézni? Ezek a videók sajnos sehol máshol nincsenek meg, csak itt.
2011. dec. 15. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Proxy szerveren keresztül tudsz még variálni.Itt turkálhatsz proxykból. [link]

Válassz mondjuk amerikai szervert,vagy távol-keletit például.Ha nem tudod,hogyan használd,jelezd,leírom.

2011. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a segítséget! Megnyitottam ezt az oldalt, követtem az instrukciókat, de csak annyi történik, hogy utána nem nyitja meg az oldalakat. Olyan, mintha nem lenne csatlakozás. Egy japán (HTTP-s) IP címet írtam be és a Port számot. Jól csináltam egyátalán? Vagy ezután még kell valamit tenni? Köszi!
2011. dec. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!