Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak? Ötletem sincs.

Mit rajzoljak? Ötletem sincs.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit rajzoljak...Képeket sem találok,sőt egyáltalán ötletem sincs.Lécci linkeljetek képeket!Előre is köszönöm!
2010. szept. 28. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Rajzolj menetes csavart anyával,rugós alátéttel.
2010. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Milyen az a csavar, aminek nincs menete? :) Csak kérdezem, hogy miért fontos a "menetes" csavar...
2010. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogyan rajzolsz.Ha nagyon jól megy akkor próbálj meg lerajzolni egy sztárt,vagy egy ismerősöd,ha van kedved.Csak ennyit mondhatok,azt neked kell tudnod,hogy mi hozza meg az ihletet,mitől lesz olyan érzésed,hogy "ezt muszáj lerajzolnom".Tájak,állatok,emberek?Hm?
2010. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,loinkelek neked pár dolgot,amik nekem tetszenek:

[link]

[link]

Estleg rajzolj képregényt :)

Remélem segítettem :)

2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj atomrobbanást. Oviban az volt az első rajzom, hát mit mondjak,az ovónők elkönyveltek terroristacsírának, antikrisztusnak.:DDD
2010. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, ne otthon csücsülj, hanem menj ki a szabadba festeni a tájat akvarellel!! Én ezt szeretem a legjobban...:):)
2010. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én őzeket fogok rajzolni. Előtte őzes képeket nézegettem. Vagy fogj egy olyan eszközt, amivel nem szoktál rajzolni, és próbálgasd! Vagy linkelek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Képkereséshez, ötleteléshez jó hely a Deviantart, mint azt a fenti ábra mutatja. ezek közt van versillusztráció, van olyan, hogy ment a zene és firkálgattam. A zene sokszor jó, főleg az instrumentális.


Majd mutasd meg, mit rajzoltál!

2010. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
köszönöm (L) (L) (L) az Istenek áldjanak benneteket (L) :)
2010. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy megtanuld a jobb agyféltekés rajzolást?..szerintem érdemes lenne utánanézned.
2010. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

A jobb agyféltekés rajzolás egy nagy rakás szär! A között és a rajzolás között annyi a különbség, mint tanulás és magolás között. Lehet, hogy le tud másolni egy fényképet, de nem tanulja meg az arányokat, a formákat, és oltári sok elrajzolást csinál. Maga a módszer akkor érdemes, ha már van valami alapod. Ha nem tudod ábrázolni a tömeget, akkor hiába ügyeskedsz a negatív formákkal.


A kérdezőnek: csendéletet. Állíts be pár tárgyat, amit otthon lelsz, és azokat rajzold le! Először vázlatold fel a tömeget, aztán dolgozz a részleteken!


A jobbagyféltekés rajzolással pont a vázlatolást felejtik ki, és elvannak a részletekkel, a végeredmény meg egy gány valami, ami nem rajz.

2010. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!