Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak? Ötletem sincs.

Mit rajzoljak? Ötletem sincs.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit rajzoljak...Képeket sem találok,sőt egyáltalán ötletem sincs.Lécci linkeljetek képeket!Előre is köszönöm!
2010. szept. 28. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az EDDIGI válaszokat!
2010. okt. 1. 15:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a jobb agyféltekés rajzolás, de elolvastam itt valakinek a hozzászólását ehhez, és a valki nagyon rossznak mondja. De nemcsak, hogy rossznak mondja, hanem olyan undorító szavakkal fejezi ki magát az illető, hogy nem is tudom komolyan venni a véleményét. Úgy hogy amondó vagyok, mégiscsak keress alkalmat annak a jobbféltekés rajzolásnak a tanulására.
2010. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem undorító szavakkal fejezi ki magát az illető, csupán azt mondja, hogy az a rajzstílus semmit se ér, ha nincs alap rajztudásod. Mert lerajzolsz egy fényképet, amire te azt hiszed, hogy jó, megmutatod egy rajztanárnak, mire az dob egy hátast, és nem azért mert tetszik a rajzod, hanem észreveszi, hogy milyen aránybeli hibákat vétettél. Ez tapasztalat, és nem lebeszélni akarok bárkit, csak azt akarom mondani, hogy ez a technika önmagában nem elég egy jó rajzhoz. JÓ rajzhoz. Nem rajznak tűnő valamihez, hanem rajzhoz. Ha tényleg rajzolni akarsz, akkor ajánlom Barcsay Jenő Művészeti anatómia és Dr. Fehér György - Szunyoghy András uraktól a Kis rajziskola című könyveket. A kettő együtt - a könyvek és a jobbagyféltekés technika - meghozza a gyümölcsét.
2010. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!