Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » HAIKU és Apeva verseket irok...

HAIKU és Apeva verseket irok mi a jobb, akár naponta többet is irni, akár a minőség rovására de ezáltal fejlődnék, vagy csak néha irjak egyet-egyet?

Figyelt kérdés
Facebookon ill más fórumokon ki ezt mond ki azt, ki azzal érvel irjak minél többet csiszolódok alakul, mégha majd évek múlva az elsőket, lehet már gyengének tartom esetleg vállalhatatlannak, de fejlődök, más meg azt mondja a kevesebb több... Én szeretem irni őket egy blogba gyüjtöm [link] Én úgy vélem minél többet irok úgy fejlődöm és leszek egyre jobb, de szivesen meghallgatnék szakértőket akik ehhez jobban értenek. Tervezem még, hogy e két kategória mellé kipróbálom a Tankát esetleg az iko-t.
2023. febr. 4. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsen klubb ahol betudjátok mutatni egymásnak a verseiteket? Úgy tudnál fejlődni.
2023. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A poet.hu-ra szoktam feltölteni. köszi
2023. febr. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!