Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy ügyvédnőnek megengedett...

Egy ügyvédnőnek megengedett ilyen megjelenés? Mehet a munka rovására?

Figyelt kérdés
Sok lyuk a fülben,nagy fülbevaló,hosszú festett köröm,néhány tetoválás(háton,lábon) vörös haj,stb... Mehet ez a munkája rovására? Elijesztheti az ügyfeleket? Végülis nem ijesztő,vagy ilyesmi(még csak nem is kurv.s) csak kicsit kirívóbb stílus.

2013. júl. 12. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megengedett, az emberek inkább a konzervatívabb stílusúban jobban bíznának. Mondjuk a háton lévő tetoválást úgysem látják az ügyfelek és egy szépen festett vörös haj sem hátrány, de a többi az ezen a területen már túl extrémnek számít, az átlagember számára ha a magánéletben elfogadható is, ügyvédnek akkor is egy konzervatívabb stílusút keresne.
2013. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mehet a munka rovására. Az ügyfél azt az ügyvédet fogja felkérni, akiben megbízik. Márpedig a bizalom nagyon nagy mértékben a külsőn múlik, főleg úgy hogy egy-két találkozás után dönt az illető.

A konzervatívabb ügyfelek kapásból ki vannak lőve egy extrémebb stílussal.

De persze mindenki maga dönti el, megér-e neki annyit a dolog, hogy ezt bevállalja. Én nem tettem.

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) utolsó,egy ügyvédhez van szerencsém?
2013. júl. 12. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor ügyféllel van dolgod akkor ne rakj be nagy fülbevalót, hanem valami kis egyszerű, elegáns darabot. Hosszú körmeidet natúr, viszafogott színekkel fesd ezeken a napokon. Tetoválásokat takard. Az igényes vöröshaj pedig nem jelent gondot.
2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!