Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik jobb? MUnka nélkül egy...

Melyik jobb? MUnka nélkül egy ideig vagy csinálni olyat, ami testileg lelkileg megvisel és még a kapcsolat rovására is megy?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy tudsz-e nélkülözni, ha nincsenek tervbe véve kiadások, akkor úgy gondolom nem érdemes olyat csinálni ami kicsinálja az embert.
2014. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érzelmi szempontból jobb a munkanélküli állapot ebben az esetben, anyagilag viszont a másik variáció.


Neked kell tudni, hogy mi a fontossági sorrend.

2014. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
Ja tök jó lenne olyan munka mindenkinek, ami nem készíti ki. DE ha számlákat kell fizetni, a gyerek meg bőg, mert nincs mit enni, akkor dolgozni kell!
2014. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.

Én most a munka nélkült választottam,mert szakmámban nem kapok melót,remélem fogok,vagy olyat amit szeretek csinálni.De addig próbáltam mást,konkrétan felszolgáló illetve boltban 3 műszak,de alig találkoztunk (férjem 8-4ig dolgozik),stresszes voltam,normális melókeresésre sem volt energiám,így felmondtam,most itthon vagyok,keresgetek.Nem halunk éhen,férjem jól keres,gy is tudunk félretenni,közös döntés volt,majd találok olyat ami megfelel.


De ha férjem nem keresne jól,nem lenne miből számlát fizetni,stb,akkor rég a tescoban is takarítanék ha arról van szó.

2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!