Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » SOS! Akvarell papír vizezése...

SOS! Akvarell papír vizezése festés után?

Figyelt kérdés

Kaptam egy házi feladatot, de sajnos utolsó pillanatra hagytam, és senkit nem tudok már megkérdezni.


Festenem kell vízfestékkel akvarell papírra, és én úgy írtam fel, hogy a végén szivaccsal az egészet át kell vizeznem, kétszer az elejét, kétszer a hátulját, hogy tocsogjon a vízben.


Viszont a neten akárhogy rá kerestem, azt írják előtte kell, de én a füzetemben ezt írtam fel, hogy a végén.


létezik ilyen technika, vagy rosszul írhattam fel? :(


2023. márc. 29. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Garantáltan félreértettél valamit, ha egy akvarellt vizes szivaccssal kezelsz, akkor teljesen szétmosódnak a szinek, nem marad belöle semmi.
2023. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyasmit szoktak csinálni ,hogy valaki megfesti, és a végén csap alá tartja röviden. Akkor sok minden lemosódik, de nem minden. Aztán utána még egy két dolgot kiemelhetsz a képen újra, ecsettel.
2023. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!