Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok Puzsér Róbertről...

Mit gondoltok Puzsér Róbertről és Farkas Attila Mártonról?

Figyelt kérdés

Én 10+ éve hallgatom őket. Eleinte Puzséros voltam majd FAM-os. De ma már úgy látom, hogy ezek sértett emberek akik így kompenzálnak. Puzsér egyértelműen, FAM meg egy egyértelműen gumigerincű, magyar alázó, buddhista! A saját téveszményiket és frusztrációikat élik ki a saját rendezvényeiken.

FAM annyira sznob, hogy csak akkor néz valakinek értsd embernek ha megjelent már könyved, vagy teológus vagy valami híresebb ember vagy.



#Magyarország #ember #média #kritika #Puzsér #FarkasAttilaMárton(FAM)
2023. ápr. 2. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

FAM-ot nem ismerem.

Puzsért egy idegesítő, félművelt, komplexumokkal teli pojácának tartom.

2023. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezen a buddhistán meg komplexumon nagyon röhögök, nem vagytok egyszerű esetek az biztos.
2023. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Kik ezek?!
2023. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

FAM Egy magyarellenes "tudós".


Puzsér meg egy mindig bulvár címlapon lévő tehetségtelen kritikus.

2023. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyiküket se ismerem, szóval nem tudok érdemben véleményt formálni, azt viszont nem értem, hogy Farkas Attila Mártonál miért hoztad fel negatívumként, hogy buddhista. Semmivel se károsabb vallás, mint például a kereszténység, épp ellenkezőleg.
2023. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem negatív előjellel mondom csak tény hogy buddhista.
2023. ápr. 2. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mégis a negatív tulajdonságok közé soroltad, eléggé azt a hatást keltve, hogy számodra ez egy rossz dolog.
2023. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Arról, hogy nem tudod kezelni a benned kialakuló frusztrációt, amikor valakiknek más a véleménye a világról, nem ők tehetnek.
2023. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
5%
Két fideszbérenc
2023. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Alapjában véve értelmes emberekről van szó, akiknek van véleménye. Ha nem markánsan politikai/közéleti a téma, én szívesen hallgatom őket; olyan mint a rágózás, van egy íze, hangulata, egy darabig határozottan szórakoztató.
2023. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!