Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok Puzsér Róbertről...

Mit gondoltok Puzsér Róbertről és Farkas Attila Mártonról?

Figyelt kérdés

Én 10+ éve hallgatom őket. Eleinte Puzséros voltam majd FAM-os. De ma már úgy látom, hogy ezek sértett emberek akik így kompenzálnak. Puzsér egyértelműen, FAM meg egy egyértelműen gumigerincű, magyar alázó, buddhista! A saját téveszményiket és frusztrációikat élik ki a saját rendezvényeiken.

FAM annyira sznob, hogy csak akkor néz valakinek értsd embernek ha megjelent már könyved, vagy teológus vagy valami híresebb ember vagy.



#Magyarország #ember #média #kritika #Puzsér #FarkasAttilaMárton(FAM)
2023. ápr. 2. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy nem szimpi, kritikusok, ez a dolguk, hogy amit mondanak ne tetszen. Felhívják a figyelmet mi a rossz a társadalomban meg a kultúrában, ahelyett, hogy felszínesen elutasítod fentakadsz a stílusukon meg magadra veszed át kéne gondolni amit mondanak, és az alapján eldönteni egyet értesz- e vagy nem. Nem mindenben kell egyet érteni, én is sok dologban nem értek egyet főleg Puzsérral, de nem úgy hallgatom, hogy már eleve eldöntöm bármit amit mondani fog az hülyeség.
2023. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Két félművelt hülye.
2023. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

FAM-ot nem ismerem.

Puzsér egy buta, félművelt, feltűnési viszketegségben szenvedő, hőbörgő, nevetséges tudatlan bunkó majom, aki nagyon sokat képzel magáról.

2023. ápr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gungasam ***** válasza:
41%
Szerintem nagyon jól látod a személyiségi problémáikat. Éppen ezért én egyiket sem nem hallgatom, sem nem nézem. Mindekét pofából elég volt egy alkalom, még sok is.
2023. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Puzsér max a médiáhozért. Fam egy antropológus. Még jó hogy érdekli a távoli kulturák. Nem tudom mit vártál tőlük a néha néha demagógián kívül. Nem minden kritika az kritika náluk. Puzsér megkérdeznék a posztmodernről, akkor se tudna rendes választ adni, mert nem olvasott többmint 5 filozófiai könnyvet. Egyben te változál inkább.
2023. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!