Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért utálja ennyire (jellemző...

Miért utálja ennyire (jellemzően a baldoldali, vagy független, pl. Puzsér) véleményformáló elit Kovács Ákost?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok Fideszes, jobb oldali igen de már kb. 5 éve ellenzékre szavazok, őket szeretném helyre tenni (kevés sikerrel nyilván).


Viszont én pl. Ákost kifelyezetten szerettem ilyen háttérhangnak. Sok átprogramozott éjszakán segített át, az absztrakt hülyeségeivel. Nem mondom nagy zenésznek. Kossuth díjat sem érdemel, kb egy 15 éves szintjén van a szövegírói készsége, de nem egészen értem miért pont ő vált ki ekkora undort. Azért a pop-gagyinál, én úgy gondolom egy magasabb szint, és bőven van más zenész aki sokkal mélyebb nyelvcsapásokkal igyekszik a NER-be kerülni.



2023. máj. 30. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Amíg csak zenész volt, messze túlhypeolt volt, de mióta a Fideszhez dörgölődik, azóta még undorító is
2023. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Luzsér egy liberális szellemi szélhámos.

Mi a kérdés?

2023. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint Puzér.
2023. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

“jobb oldali igen de már kb. 5 éve ellenzékre szavazok,”


Mese. Mindig baloldali voltál.


Ákos tehetséges művész.

Nyilván azokat támogatja, akikkel egyetért.


A magukat demokratának hazudó liberálkommunisták nem tűrik, hogy valakinek más legyen a véleménye, mint az övék.

2023. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Alapból megvetendő,ha egy művész aktuálpolitikai szerepet vállal és ezzel befolyásolja a rajongóit.

Tehetséges zenész de katasztrófa szövegíró amúgy.

2023. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

#5 "Alapból megvetendő,ha egy művész aktuálpolitikai szerepet vállal és ezzel befolyásolja a rajongóit." Ez vonatkozik az élsportolókra is.

Föltéve, hogy a jobboldal mellett foglal állást. Ha a baloldal mellett, akkor példamutató a társadalmi elkötelezettsége.

2023. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Muszály ebből személyeskedést csinálni. Miért nem tudsz a kérdésre válaszolni?


#5 Jah. Mert más nem csinálja magyarországon (bal vagy jobb oldalon) XD

Meg amúgy, ha csak ez lenne a baj akkor nagyon nagyon sok más zenészt is utálhatnának. De nem teszik. Szerintem nem ennyire?

2023. máj. 31. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

Oldalfüggetlenül elitélem,ha egy zenész aktuálpolitikát tol.

Baloldalon is volt olyan mint jópár edda koncerten,hogy pataki félbeszakította a koncertet és a fidesz mellett kampánybeszédet tartott,majd megmondta rajongóinak,hogy kire kell szavazni?

2023. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy te miért ítéled el Ákost, de valahogy nekem az jön le, hogy Ákost nettó gyűlölik a balos értelmiségiek, míg pl. eddát csak lenézik.


Kb mintha Orbán meg Kósa. Orbánt nyilván gyűlölik, Kósa meg csak egy hülyegyerek, aki még igazából mókás is. De ezt el lehet mondani Tóth Gabiról meg Kiss Grófórol (újabban). Na most azt nem értem, hogy mivel érdemelte ki ezt a Gyűlöletet Ákos.

2023. jún. 1. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

"liberálkommunisták"


Nem gondolod hogy ez a két szó üti egymást?

2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!