Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért utálja ennyire (jellemző...

Miért utálja ennyire (jellemzően a baldoldali, vagy független, pl. Puzsér) véleményformáló elit Kovács Ákost?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok Fideszes, jobb oldali igen de már kb. 5 éve ellenzékre szavazok, őket szeretném helyre tenni (kevés sikerrel nyilván).


Viszont én pl. Ákost kifelyezetten szerettem ilyen háttérhangnak. Sok átprogramozott éjszakán segített át, az absztrakt hülyeségeivel. Nem mondom nagy zenésznek. Kossuth díjat sem érdemel, kb egy 15 éves szintjén van a szövegírói készsége, de nem egészen értem miért pont ő vált ki ekkora undort. Azért a pop-gagyinál, én úgy gondolom egy magasabb szint, és bőven van más zenész aki sokkal mélyebb nyelvcsapásokkal igyekszik a NER-be kerülni.



2023. máj. 30. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%
Puzsér utálja a tehetséges embereket.
2023. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
76%
11 Puzsér erre nem szorul rá
2023. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!